Albin Kurti feston me SHQIPTARĖT

Shko poshtė

Super Albin Kurti feston me SHQIPTARĖT

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 9:02 amAlbin Kurti, kreu i lėvizjes “VETĖVENDOSJA” nė Kosovė ėshtė parė gjatė kėsaj jave rrugėve tė Tiranės. Festat e nėntorit e kanė sjellė nė kryeqytetin shqiptar aktivistin dhe politikanin e njohur tė Kosovės, i cili ėshtė fotografuar ndėrsa festonte nėn ngjyrat kuq e zi nė “Coffe & Coffe”, njė prej lokaleve mė tė njohur nė zonėn e Bllokut. Lideri i “VETĖVENDOSJES” ėshtė parė tė festojė deri vonė nėn shoqėrinė e tė rinjve shqiptarė, madje ai nuk ka refuzuar ftesat pėr tė bėrė foto. Siē mėsojmė Kurti ka qenė i shoqėruar nga profesori Hysamedin Feraj, me tė cilin ka realizuar gjithashtu njė foto. Pėrshtypjet e Albin Kurtit ishin nga mė tė mirat dhe ai ėshtė ekzaltuar shumė nga festa shumėngjyrėshe e organizuar nga atdhetarėt e flaktė shqiptarė nė lokalin e njohur.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi