Genta pranon kritikat, fillon e bie nė Peshė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Genta pranon kritikat, fillon e bie nė Peshė

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 9:04 amMė nė fund, njė kėngėtare e skenės shqiptare dėgjon kėshillat e gazetave. Ju kujtohet shumė mirė shkrimi tė cilin e kemi bėrė pėr Genta Ismajlin, ku kėngėtarja dukej me forma tė tmerrshme?! Pėrveēse e komplimentuam pėr suksesin nė karrierė, gjithashtu e kritikuam pėr linjat trupore tė cilat ishin nėn nivelin e njė superstari qė pretendon tė jetė ajo nė skenėn tonė. Genta me siguri ka lexuar shkrimin dhe ka dėgjuar kėshillat tona e menjėherė i ėshtė futur punės pėr rregullimin e linjave. E pasi ajo nuk ka kohė tė bėjė dietė dhe tė merret shumė me ushqimin qė konsumon, kėngėtarja ka zgjedhur pėrsėri kėrcimin si pjesė e performancės sė saj qė po e kultivon me vite nė koncerte. Siē shihet edhe nga fotoja, Genta ka qenė e ftuar sė bashku me disa miq kėngėtarė qė tė performojnė nė njė tur koncertesh nė diasporė, pėrfshirė kėtu Zvicrėn dhe Gjermaninė, gjė qė ndoshta do ta ndihmojė t’i rikthehen linjat tė cilat i ka pasur mė herėt.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi