Seldi Qalliu fejohet nė Suedi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Seldi Qalliu fejohet nė Suedi

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 9:05 amDitėt e fundit ka qarkulluar nėpėr media njė foto shumė interesante dhe kompromentuese, ajo e Seldit qė gati puthet me Adelina Tahirin. Fotoja ėshtė bėrė gjatė festivalit “Kėnga Magjike”, kur dy tė rinjtė ndodheshin nė backstage shumė pranė njėri-tjetrit. Seldi Qalliu qė u bė i famshėm pasi mori pjesė nė njė relity shoė, kulmin e famės e arriti kur u pėrfol pėr njė lidhje (e cila nė rrethet e kolegėve u trajtua si njė scoop i krijuar nga vetė protagonisti i “BB”) me kėngėtarin e muzikės popullore Sinan Hoxha, me tė cilin mė pas relizoi disa bashkėpunime. Sot falė bashkėpunimeve me Sinanin, Seldi ėshtė ndėr kėngėtarėt mė tė kėrkuar e mė tė paguar sidomos jashtė Shqipėrisė. Dalja e tij e fundit ishte festivali “Kėnga Magjike” gjatė tė cilit ai pėrfitoi jo vetėm duartrokitje, por edhe shoqėrinė nė dukje shumė intime tė kėgėtares bukuroshe e tė sukseshme Adelina Tahiri. Fotoja me Adelinėn nuk ngjalli vetėm kuriozitetin e publikut, por shkaktoi dhe zhgėnjimin e njė vajze shumė tė rėndėsishme nė jetėn e tij…Kjo vajzė ėshtė pikėrisht e fejuara e Seldit! Pėr tė gjithė ata qė nuk e dinė, Seldi ėshtė fejuar me njė vajzė bionde dhe bukuroshe qė quhet Dafina. Sipas informacioneve qė vijnė nga njė ish e dashura e Seldit, ai ka kohė qė ėshtė prezantuar nė familje me tė fejuarėn e tij. Ajo jeton nė Suedi dhe pėr momentin ēifti ndodhet atje. Seldi ka udhėtuar menjėherė drejt Suedisė pėr tė ngushėlluar tė fejuarėn pas thashethemeve qė dolėn pėr Adelinėn…Nuk e dimė se si do shkojė kjo histori e gjatė e dashurive tė Seldit, por njė gjė ėshtė e sigurtė, qė pas klipit “Biondina” Seldit po i pėlejnė vetėm biondet…Por kujdes Seldi, mos harro qė populli ynė i menēur ka thėnė: “Dy kunguj nėn njė sqetull nuk mbahen, jo mė tre apo katėr njėherėsh”…
Adelina Tahiri: Seldin e kam vetėm shok
Pas publikimit tė fotos kompromentuese nuk ka ndenjur pa reaguar as kėngėtarja e suksesshme maqedonase, Adelina Tahiri. Bukuroshja e skenės, e cila u vlerėsua me ēmimin “Magjia e Parė” nė edicionin e sivjetshėm tė “Kėnga Magjike” ka thėnė pėr “Bluetooth” se veē njė pėrqafimi miqėsor nuk ka pasur asgjė tjetėr. “Ne jemi vetėm shokė dhe thjesht momenti kur ėshtė shkrepur e bėn kompromentuese atė foto, sepse realisht s’ka pasur asnjė puthje. Seldi po mė uronte pėr suksesin”, ka thėnė Adelina.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi