The Game ēmend Prishtinėn (Video)

Shko poshtė

Super The Game ēmend Prishtinėn (Video)

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 12:29 pmNjė prej reperėve mė tė njohur nė botė, The Game ka shkaktuar lėvizje tektonike tė shtunėn mbrėma, pasi rreth 3 mijė tė rinj shqiptarė janė kėnaqur me atmosferėn e krijuar nė sallėn “1 Tetori”.
Fillimisht performuan paragrupet kosovare tė cilat nxehėn atmosferėn mjaft tė ftohtė nė fillim.

Ajo qė vlen tė pėrmendet ishte ajo qė ndodhi para se tė ngjitej nė skenė The Game. Ishte beatboxeri francez Eklips ai qė vėrtet mahniti publikun me performancėn e tij tė jashtėzakonshme, duke lėnė gojėhapur tė gjithė tė pranishmit.

Dhe, saktėsisht nė ora 00:20, nė skenė u shfaq The Game, i cili ende pa marrė si duhet frymė ēmendi publikun. Nė vazhdim ai performoi hitet e tij mė tė njohura dhe kėngė tė albumit tė ri “R.E.D”. Performanca e tij zgjati 1 orė e 5 minuta dhe u shoqėrua me ngjitje nė skenė tė vajzave nga publiku nė skenė dhe me reperin qė mbajti njė djalosh shqitpar nė krahėt e tij.

Vazhdimisht gjatė performancės The Game komplimentoi publikun kosovar, duke thėnė nė njė moment se po qė se do tė lindė pėrsėri, do tė kishte dėshirė tė lindej si shqiptar.

Ishte ky njė prej koncerteve mė tė mira tė mbajtura ndonjėherė nė Kosovė, por i mungoi dhe ajo copėza finale e njė top even ti botėror qė ekzistoi nė koncertet e Snoop Dogg dhe Busta Rhymes.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: The Game ēmend Prishtinėn (Video)

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 12:29 pm


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi