Pirro ako i fiton zemrn vajzs shkodrane

Shko posht

Super Pirro ako i fiton zemrn vajzs shkodrane

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 04, 2011 12:30 pmAi ka nj karrier n kulmin e vet, t ciln e ndan me t gjith njerzit, por ka edhe nj histori dashurie po aq t realizuar e t zjarrt, t ciln nuk preferon tia tregoj askujt, ose m sakt vetm miqve t tij m t ngusht.

Kantautori i njohur, Pirro ako, ka mbi tre vjet q sht i dashuruar me Sesilan, q miqt e quajn Sisi, e mbase koha e gjat q kan bashk, ka thyer t gjitha parashikimet e mundshme t djalit q mbas nj martese t prfunduar n divorc me Inva Muln, zor se mund t besoje t kishte forcn e duhur pr tia nisur nj lidhjeje impenjative si kjo me Sisin, ose t paktn jo menjher.

Historia me Anjushkn, s cils i bri edhe nj kng, zgjati shum m pak se suksesi i vet kngs, aq sa na krijoi iden se tashm, pr nj far kohe, n jetn e kantatutorit do t kishte vetm flirte apo lidhje kalimtare, t domosdoshme pr nj burr single, por sidomos pr nj artist q ka nevoj t frymzohet.

Por n rastin e Sesilias, me sa duket themelet u hodhn t forta q n fillim. T njohur n nj ambient miqsh t prbashkt, ajo e plqeu, sepse ai sht Pirro ako dhe vajzave ia njohim tashm dobsin pr njrin nga artistt m romantik t muziks. Fat t mbar Pirro.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi