Jehona Sopi hap Qendėr Kėshilluese

Shko poshtė

Super Jehona Sopi hap Qendėr Kėshilluese

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 05, 2011 10:07 amPasi ka mbaruar studimet pėr psikologji nė njė universitet privat nė Prishtinė, kėngėtarja e njohur Jehona Sopi ka vendosur qė sė bashku me dy mikeshat e saj, tė cilat po ashtu kanė mbaruar studimet nė tė njėjtėn degė, tė hapin njė qendėr kėshilluese nė kėtė qytet.

Lajmin e ka bėrė tė ditur vetė kėngėtarja, e cila javės qė kaloi ka qenė e ftuar nė njė program televiziv pėr tė treguar tė rejat, tė cilat ėshtė duke i pėrgatitur tani, pas njė pauze pėr shkak tė martesės, ceremoni qė e realizoi jashtė Kosovės, larg miqve dhe mediave, por bashkė me njeriun qė ia kishte vjedhur zemrėn prej disa vitesh dhe pas njė bashkėjetese disavjeēare me tė, transmeton Zhurnal.

Jehona si duket ka vendosur qė tė punojė nė profesionin pėr tė cilin ka studiuar, duke lėnė pak mėnjanė muzikėn dhe punėn nė bankė. Gjatė gjithė emisionit, kėngėtarja e njohur u bėnte thirrje njerėzve tė cilėt kanė nevojė pėr kėshilla nė sferėn e psikologjisė, qė tė mund tė drejtohen lirisht nė qendrėn tė cilėn do e udhėheqė Jehona.

Ajo gjithashtu bėri tė ditur se sė shpejti do tė lanēojė dhe njė kėngė tė re qė do e promovojė gjatė festave tė fund vitit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Jehona Sopi hap Qendėr Kėshilluese

Mesazh nga Ditta prej Mon Dec 05, 2011 10:54 am

` e omla.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi