Bleona Qerreti l n hije Kim Kardashian

Shko posht

Super Bleona Qerreti l n hije Kim Kardashian

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 06, 2011 12:46 pmKngtarja e talentuar dhe mjaft e suksesshme, krijuesja e hitit Magnetic Bleona Qereti sht pjesmarrse e shum eventeve t mdha Amerikane.

Ajo s fundmi ka qen pjes e evenimentit Angel Ball,eveniment ky q u mbajt n New York dy dit m par.

Bleona shklqeu edhe prball Kim Kardashian-it, femr kjo shum e suksesshme n botn e showbiz-it.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi