Lady Gaga si Mbretėresha Viktoria

Shko poshtė

Super Lady Gaga si Mbretėresha Viktoria

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 06, 2011 12:52 pmE mėsuar tė vishet nė mėnyra nga mė tė ēuditshme, Lady Gaga u shfaq nė publik nė mėnyrė mė tė papritur… si njė princeshė e stilit viktorian.

Ndėrsa ishte e ftuar nė njė mbrėmje nė Holliwood, 25-vjeēarja u duk elegante dhe me njė stil interesant, me njė rreth tė pėrpunuar diamantėsh nė kokė.

E njėjta stoli ėshtė pėrdorur edhe nė njė film tė vitit 2009, por atje ajo mbahej prej Mbretėreshės Viktoria.

Kėngėtarja, e cila vetėm disa ditė mė parė shokoi fansat e saj me njė videoklip tė ri nė tė cilėn paraqitej si e ēmendur nė disa skena horror, u duk krejtėsisht normale gjatė tė gjithė mbrėmjes.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi