DMX vjen n Prishtin

Shko posht

Super DMX vjen n Prishtin

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 07, 2011 7:56 amNj reper tjetr do t vij n Kosov. Tani radhn e ka DMX, i cili m 23 Janar t vitit t ardhshm do t performoj pr publikun kosovar.

Koncerti i reperit t famshm amerikan sht konfirmuar n faqen zyrtare t kompanis Nextlevel.

Megjithse nuk bhet e ditur se kur do t hidhen n treg biletat, sipas organizatorve, pritet q t ndodh shum shpejt. Ndrkoh n faqen zyrtare te DMX nuk sht deklaruar ende ndonj dat zyrtare pr ardhjen e tij n Prishtin.

DMX sht njri prej shum reperave t cilt kan performuar n Kosov, si 50 cent, Busta Rhymes, Snoop Dogg, Loyd Banks, Fat Joe dhe disa te tjer.

Koncerti i fundit i organizuar n Prishtin ishte ai i reperit The Game, i cili mblodhi nj publik prej m shum se 4 mij njerzish.Ne vijim mund te degjoni nje nga shume hitet e DMX.//lajmeshqip


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi