Noizy “kėrcėnon” MC Kreshėn

Shko poshtė

Super Noizy “kėrcėnon” MC Kreshėn

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 07, 2011 3:32 pmTashmė ėshtė bėrė publike lidhja e kėngėtares Rozana Radit dhe reperit Mc Kresha. Dhe reperi Noizy ia ka pėrcjellė njė mesazh paralajmėrues reperit kosovar.
Noizy, i cili ėshtė mik me Rozin dhe ka bashkėpunuar me tė nė dy kėngė, ėshtė shprehur sė fundmi me shaka se nėse MC Kresha nuk sillet mirė me Rozana Radin, ai do tė ketė punė me tė, pra me Noizyn, shkruan “Standard”.

Rozana dhe MC Kresha ditė mė parė kanė paralajmėruar se sė shpejti do tė realizojnė edhe videoklipin e kėngės “Jabadabadu”.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noizy “kėrcėnon” MC Kreshėn

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 07, 2011 3:38 pm

Hahah fore e paska pas....

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noizy “kėrcėnon” MC Kreshėn

Mesazh nga T-o-S-i prej Wed Dec 07, 2011 4:17 pm

hahahah Pleshti .

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noizy “kėrcėnon” MC Kreshėn

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi