Lėshim kritik nė Adobe Acrobat dhe Reader

Shko poshtė

Super Lėshim kritik nė Adobe Acrobat dhe Reader

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 07, 2011 5:44 pm


Adobe publikoi se ka informata pėr keqpėrdorimin e lėshimit deri
tani tė panjohur nė Acrobat dhe Reader qė ėshtė pėrdorur pėr sulmet mbi
kompjuterėt e bazuar nė Windows.
Lėshimi, i cili sipas
pohimeve nga Adobe filloi tė keqpėrdoret pėr sulme tė kufizuara nė
Reader 9.x pėr Windows, sulmuesve potencial ia mundėson marrjen e
kontrollit mbi kompjuterin.

Arna pėr kėtė lėshim kritik nė Reader dhe Acrobat 9.x pėr Windows
pritet tė arrij gjatė javės sė ardhshme. Duke pasur parasysh se Adobe
Reader X Protected Mode dhe Adobe Acrobat X Protected View parandalojnė
keqpėrdorimin e lėshimit, Adobe pėr momentin planifikon tė paraqes vetėm
arnėn pėrkatėse nė kuadėr tė mbindėrtimit tė radhės pėr ēerekun i cili
ėshtė planifikuar pėr 10 janar. Nė tė njėjtėn kohė do tė paraqiten edhe
arnat pėr versionet e Adobe Acrobat dhe Reader pėr Mac dhe Unix.

Mė shumė informata mund tė lexoni nė blogun zyrtarė tė Adobe.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi