Big Mama pushton Stambollin

Shko posht

Super Big Mama pushton Stambollin

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 09, 2011 12:00 pmKngtarja nga Tetova Besjana Kasami, e njohur me emrin e saj t artit Big Mama, kto dit ndodhet n Turqi e m saktsisht n Stamboll, ku do t realizoj videoklipin e kngs s par n gjuhn turke.

Tani mund tju jap info n lidhje me punn e saj n Stamboll, tregon pr Panorama plus producenti turk Erkin Karaman, i cili thekson se Big Mama sht duke punuar n videoklipin e kngs s par n gjuhn turke. Big Mama sht n Stamboll dhe sapo ka dhn intervist pr revistn e njohur turke, Hurriyet, n t ciln do t gjendet dhe n kopertin q nga dita e mart. Gjithashtu jemi duke punuar n klipin e kngs dhe pasi t publikohet projekti ajo do t jet e pranishme n nj nga emisionet m t shikuara n Turqi, shton m tej producenti.

Big Mama, gjithashtu ka shfrytzuar rastin q t jet e pranishme edhe n nj koncert shum t madh q sht mbajtur n Stamboll nga kngtarja e njohur turke Zeynep Memedim, t ciln ka pasur rastin ta takoj nga afr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi