Shakira masakron flokt

Shko posht

Super Shakira masakron flokt

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 09, 2011 12:06 pm
Prej katr orsh i kam flokt e prera, ka shkruar kngtarja kolumbiane pr fansat e saj n Twitter, duke postuar aty edhe pamjen e saj t re, me flok biond platin dhe t prer.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi