Dafina Zeqiri n Twitter: Jam single

Shko posht

Super Dafina Zeqiri n Twitter: Jam single

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 09, 2011 2:34 pmM n fund ylli i muziks RNB, Dafina Zeqiri, ka pranuar publikisht se lidhja e saj me Krenar Cocajn ka marr fund. Lajmi sht br i ditur nga vet kngtarja seksi, nprmjet faqes s saj n rrjetin social Twitter: Sa i prket statusit tim, tashm jam single dhe n relationship (lidhje) vetm me muzikn, ka shkruar Duffy.

Me djaloshin kosovar q thrritej shkurt me emrin Keni, Dafina ishte prfshir prej kohsh n nj lidhje q dukej serioze, aq m tepr q ishin prfshir n njohje edhe familjar t tjer. T paktn, at q thuhej lart e posht prej kohsh, 22-vjearja mori guximin ta pranoj me gojn e saj.

E pyetur nga mediat kosovare nse do ishte e gatshme t flinte me dik vetm pr nj nat, Duffy sht shprehur jo, duke na treguar se sht femr q pranon t shkoj pr nj flirt me meshkujt. Kjo vlen edhe pr kohn kur ajo ska t dashur, si po ndodh aktualisht.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi