Elvana perfeksionon Look-un, tashmė shfaqet si Beyonce

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Elvana perfeksionon Look-un, tashmė shfaqet si Beyonce

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 10, 2011 3:05 pmFlokė tė gjatė dhe kaēurrelat me ngjyrėn e pėrdorur nga Beyonce. Elvana Gjata duket se ėshtė nė ditėt e saj mė tė mira, ndėrsa po ndjek njė strategji karriere dhe stil jete, njėsoj si artiste VIP. Tashmė nėn menaxhimin strikt tė Flor Mumajesit, i cili ka lėnė ēdo angazhim tjetėr pėr menaxhimin mediatik dhe koncertet e Elvanės, ajo po bėn dalje tė mirėmenduara nė skenė tė shoqėruara me dhe me njė look tė kuruar. Pas njė pauze nė ekranet shqiptare, Elvana Gjata u shfaq fillimisht nė Toronto (Kanada) para dy javėsh, ndėrsa ka qenė e ftuar sė bashku me Flori Mumajesin dhe Andy Gramm pėr tė mbajtur njė koncert tė organizuar nga “MODO Productions”. Elvana u fotografua duke kėnduar me njė look ndryshe, ndėrsa u komentua se kėngėtarja kishte bėrė disa ndėrhyrje plastike, nė gjoks, buzė dhe mollėza. Ajo performoi me disa kėngė vetėm, dhe po ashtu nė duet me Florin, i cili ka marrė nė menaxhim kėngėtaren. Elvana dhe Flori ishin tė parėt kėngėtarė shqiptarė tė ftuar nga kjo kompani nė Toronto, ndėrkohė qė kėtė fundvit kanė planifikuar koncerte nė disa vende tė botės. Kėtė vit ata ia kushtuan axhendės me koncerte, ndėrsa vendosėn tė mos merrnin pjesė nė asnjė festival.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi