Michael Buble: Gruaja ime mendonte se isha gay

Shko posht

Super Michael Buble: Gruaja ime mendonte se isha gay

Mesazh nga Ditta prej Sat Dec 10, 2011 3:06 pmJo, n fillim mendonte se isha gay. Kshtu rrfehet pr Vanity Fair, Michael Bubl duke treguar detaje te njohjes se tij me modelen e bukur qe tashme eshte gruaja e tij. Ai tregon se takimi i pare nuk ka qene fare i kendshem, pasi vajza bionde ka qene e shoqeruar. Kur nj ii njohur ma prezantoi ajo ishte n shoqrin e dikujt me emr Rodrigo, shum i bukur q ngjante me Brad Pitt. Un mendova se ishin t lidhur, kshtu q fola gjat gjith mbrmjes vetm me t, edhe pse Luisana nuk fliste anglisht- tregon ai.
M tej, problemi me gjuhn u zgjidh dhe t dy u martuan n nj dasm intime, (ndrkoh q hajdutt i bastisn shtpin). Ishte nj gj intime. Muaji i mjaltit ishte si i gjith t tjerve: u zum, q ditn e katrt t martess dhe n nj moment u pam sy m sy duke thn Po cfar kemi br? Ishte e vrtet, ishim burr e grua. U trembm aq shum sa nism t ulrasim. Por gjith kjo kaloi e tashm jemi t lumtur q jemi nj familje. Sigurisht q zihemi prap, por tani jemi m tolerant- thot ai.

_________________


`LOVE 4 Haters .. :D

Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 27
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 17/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi