Twitter me ndryshime radikale n dizajn

Shko posht

Super Twitter me ndryshime radikale n dizajn

Mesazh nga D3M1 prej Sat Dec 10, 2011 4:24 pm


Nse e prdorni Twitter rregullisht, ather me siguri se e keni
vrejtur dizajnin e ri t rrjetit social, edhe n versionin e saj n
ueb, si dhe n aplikacionet mobile t sistemeve t ndryshme operative.
M sakt, Twitter ka pamje t re edhe n iOS dhe Android, ndrsa versioni i ri i iPad pritet t vij s shpejti.
Twitter ka vn n fokus tri funksione t rndsishme, si: Home, Connect dhe Discover.

N Home, do t radhiten cicrimat e fundit nga prdoruesi. Connect
prfshin postimet e preferuara t prdoruesit, cicrimat e prsritura,
ndrsa Discover e sugjeron prdoruesin se cilr njerz, tema ose
organizata ti prcjell.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi