Per ndeshjen e sotme vret babain

Shko posht

Super Per ndeshjen e sotme vret babain

Mesazh nga D3M1 prej Sat Dec 10, 2011 4:38 pm


Nj 17 vjear nga kryeqyteti i Angols , Luandi ka vrar babain e tij
pas nj prleshje q kishte t bj me derbin m t madh botror i cili
do t zhvillohet t shtunn mbrma n Bernabeu ndrmjet Real Madrid-it
dhe Barcelons.
Djaloshi 17 vjear mori revoln dhe vrau t atin 48 vje me dy plumba
n kok. Policia sht duke e krkuar pasi q ai iku nga vendi i
ngjarjes raportoi agjencia angoleze Angop. Nuk sht br i ditur ende
shkaku i konfliktit por dyshohet te rivaliteti i ashper i derbit qe ka
prekur edhe familjen ne fjale.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Per ndeshjen e sotme vret babain

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 10, 2011 4:42 pm

ncncnncncncn qka spo nin njeri joo :(

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Per ndeshjen e sotme vret babain

Mesazh nga edi-viti prej Sat Dec 10, 2011 4:48 pm

no koment vertet

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Per ndeshjen e sotme vret babain

Mesazh nga Zyma prej Sat Dec 10, 2011 5:07 pm

SASHT E VERTET KREJT KJO ASHT KISHA SA I RENDSISHEM ESHTE EL CLASSIKO

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Per ndeshjen e sotme vret babain

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Dec 10, 2011 5:52 pm

Edhe femijve 5 vjeqar ju ka hi n'kry kjo el clasico joo

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Per ndeshjen e sotme vret babain

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi