Shpati e Afrdita, ifti m i bukur i 2011-s

Shko posht

Super Shpati e Afrdita, ifti m i bukur i 2011-s

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 11, 2011 8:14 am
Qkur kan shkelur pr her t par skenn, ata jan plqyer nga publiku, kurse pasi kan br fejesn, ata t dy po plqehen edhe m shum. Me muzik po u ecn t dyve mir, edhe pse Afrdita po prparon shum n modelizm.

Pasi shumica i njohin si ift, Afrdita dhe Shpati shpesh gjenden npr sondazhe t ndryshme q realizohen npr rrjetet sociale. Edhe pr kt vit ata dy kan rrmbyer mimin e iftit m t bukur t skens shqiptare, duke ln mbrapa shum ifte t tjer, si: Neda dhe Ogreni, Nora dhe Roberti, Bertina dhe Erjoni, Bjordi dhe Adelajda, si dhe shum ifte t tjera t njohur t skens.

Duke pritur t rejat prej iftit, Afrdita kt fundvit do e festoj me familjen e saj n Amerik, kurse Shpati do t kndoj n Zvicr. Pr programet e Vitit t Ri q t dy do t paraqiten me kng t reja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi