Miss Spanja vesh bluzn e Messit: Fiton Barcelona!

Shko posht

Super Miss Spanja vesh bluzn e Messit: Fiton Barcelona!

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 11, 2011 8:24 amMiss Spanja 2011 Andrea Huisgen sht prfshir n ethet e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelons. Ajo ka realizuar nj set me fotografi pr Mundo Deportivo ndrsa bn edhe parashikimin e saj pr ndeshjen duke insistuar se at do ta fitoj Barcelona. Missi mban veshur edhe bluzn e skuadrs s Barcelons dhe konkretisht at me emrin e Lionel Messit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi