Adelina zhvishet nė mes tė rrugės?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Adelina zhvishet nė mes tė rrugės?

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 2:24 pm
Kjo skenė mund tė ngjajė aq e rėndomtė pėr sytė e kujtdo sa nuk do ta besonit nėse tė njėjtin imazh do ta shihni edhe nė videoklip. Kjo foto e kėngėtares Adelina Tahiri prej ditėsh po qarkullon nė internet me titullin “Votoni fundshpinėn mė seksi”.

Sigurisht qė Adelina ka marrė aq vlerėsime sa nuk do ta merrnit me mend, gjithsesi pėr t’iu hequr tė gjitha dyshimet e mundshme po ju shpjegojmė detajet e fotos.

Ajo ėshtė shkėputur nga njė sekuencė videoklipi qė kėngėtarja bukuroshe e ka realizuar dhe, siē ndodh rėndom, shumė prej fotove pikante marrin rrugėn drejt internetit dhe mund tė komentohen nė gjithfarė mėnyrash, transmeton portali Zhurnal.

E veshur me tė kuqe, Adelina ka marrė edhe komente tė tipit “E kuqja tėrbon edhe demin”. E, kur e mendon se kjo e kuqe ėshtė veshur mbi lėkurėn e kėngėtares, kjo thėnie merr kontekste tė ndryshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi