Anxhela Martini shfaqet n shown e Kim Kardashian

Shko posht

Super Anxhela Martini shfaqet n shown e Kim Kardashian

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 2:26 pm
Modelja Anxhela Martini e shpallur Miss Univers vitin e kaluar n Shqipri ka qen e ftuar n serialin Kourtney and Kim take New York ku protagoniste jan Kim Kardashian dhe motra e saj.

Nj ndr krkesat e tyre ishte dhe q modelja Martini t merrte pjes n serial.Bhet e ditu r se modelja koht e fundit ka ngritur kompanin e saj t veshjeve t brenshme t quajtur The Martini Corporation, transmeton Zhurnal.

Gjithashtu msohet se Anxhela sht renditur e 6 n kompeticion Miss Universe q sht zhvilluar n Amerik si dhe sht nj ndr 100 personat m me influec n Zvicr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi