Albin Kurti beqar dhe pa shtpi (VIDEO)

Shko posht

Super Albin Kurti beqar dhe pa shtpi (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 2:28 pmLideri i Lvizjes Vetvendosje, Albin Kurti sht ende i pamartuar dhe pa nj shtpi t tijn. Aktivisti kosovar ishte i ftuar n emisionin "Intervista" n Vizion + ku prve aktivitetit t tij politik, foli dika edhe pr jetn e tij private.

Kur drejtuesi i emisionit, gazetari i njohur Alfred Peza e pyeti rreth statusit shoqror, Kurti u prgjigj se vazhdonte t ishte beqar por edhe se ende jetonte n shtpi me qera n Prishtin.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi