Yllka: Nuk di t bj grim

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht

Super Yllka: Nuk di t bj grim

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 13, 2011 8:43 am

Yllka Gashi thot se prapa bukuris e saj nuk ka asnj sekret. Gjat nj interviste ekskluzive pr Telegrafi.com, ajo ka pohuar se nuk aplikon as grim, dhe gjitha far di rreth ksaj sht ta vendos buzkuqin.
Nuk kam asnj sekret. Nuk di t bj as grim. Krejt ka di t bj, sht t v buzkuqin pa m ndihmuar askush (qesh). Ajo q m plqen t bj, sidomos gjat vers, sht dushi me uj t ftoht 3 her n dit, ka pohuar Yllka.

Aktorja kosovare ka treguar se sht duke kaluar npr faza t uditshme t jets s saj, dhe nuk e di se ku dshiron t arrij n t ardhmen.

Nuk e di, m besoni, jam duke kaluar npr nj faz t uditshme n jet. Si duket, kam hyr n moshn e pjekuris dhe tani i shoh gjrat m ndryshe. Ato q mund t m mjaftonin e t m knaqnin n t kaluarn, tani m duken t vogla dhe t pamjaftueshme. Dshiroj t'i vazhdoj ndrrat e mia! Thon q "kur ndrrat shuhen ose realizohen, jeta nuk ka kuptim". E un e dua jetn, aq sa dshiroj q gjithmon t ndrroj dhe t kem dika prpara q m sfidon, ka thn Yllka.

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 24
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008