Dafina publikon fotot e klipit Supernova

Shko posht

Super Dafina publikon fotot e klipit Supernova

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 13, 2011 11:14 amDafina Zeqiri, e cila pritet s shpejti ta lansoj albumin e saj t ri Just me, kto dit pritet t lansoj edhe klipin e kngs s re, promovuese t albumit, Supernova.
Pavarsisht telasheve q ka pasur javt e fundit, me ndarjen nga i dashuri i saj dhe ndrrimit e kalimin n kompani t re muzikore, Dafina nuk e ka ndr mend t pushoj nga angazhimet.

N rrjetet sociale, ajo ka publikuar disa foto gjat incizimit t klipit Supernova. Klipi i ksaj knge pritet t publikohet me 18 dhjetor.
_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi