Ardian Bujupi plqen Elvana Gjatn

Shko posht

Super Ardian Bujupi plqen Elvana Gjatn

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 13, 2011 3:58 pmArdian Bujupi, kngtari me prejardhje nga Kosova i cilido ndrton nj karrier t suksesshme n Gjermani, thot se nga kngtart shqiptare plqen Elvana Gjatn.
Kngtari shqiptar ishte produkt i spektaklit t zbulimit t talenteve Gjermania krkon nj superstar dhe tashm ka realizuar dy hite dhe nj album q pritet q lansohet kt muaj.

Elvana Gjata ka nj z fenomenal dhe muzika e Flori Mumajesit m plqen. Pr sa u prket t huajve m plqen Usher, ka thn Bujupi.

Ai ka folur edhe pr jetn e tij jasht skens, duke u shprehur se sht i prqendruar 100% te muzika dhe se nuk ka koh pr femra dhe gjra t tjera.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi