Tuna dhe Noizy s shpejti me kng t re

Shko posht

Super Tuna dhe Noizy s shpejti me kng t re

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 14, 2011 9:51 amAltuna Sejdi-Tuna sht duke u prgatitur pr kngn e saj m t re, q do t jet nj bashkpunim me reperin nga Shqipria, Noizy.
Pas bashkpunimit t tyre n emisionin E diel, Tuna dhe Noizy srish vijn bashk me nj kng t veant pr festat e fundvitit. Bebi i vitit t ri titullohet knga q dyshja m 17 dhjetor pritet ta publikojn edhe me videoklip.

Videoklipi i kngs sht realizuar nga produksioni EMF creative.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi