Rihanna m e plqyera n Facebook

Shko posht

Super Rihanna m e plqyera n Facebook

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 14, 2011 9:52 amRihanna ka mposhtur legjendn e muziks Bob Marley pr t marr kreun e lists s yjeve me m shum like n Facebook pr vitin 2011.
Kngtarja e hitit Umbrella ishte fytyra e famshme m e ndjekur n rrjetin social, derisa knga We Found Love, nj bashkpunim i saj me DJ Calvin Harris, ishte knga m e dgjuar n kt ueb-faqe.

Marley sht renditur i dyt n listn e m t plqyerve dhe Avril Lavigne ka dal e treta. N top 10 jan prfshir edhe: David Guetta, Enrique Iglesias, Usher, Lady Gaga, Metallica, Green Day dhe grupi Black Eyed Peas.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi