Ciara,koncert nė Prishtinė .....!!

Shko poshtė

Super Ciara,koncert nė Prishtinė .....!!

Mesazh nga AnG3L-E prej Wed Dec 14, 2011 10:58 am

Ciara,koncert nė Prishtinė..Njė potpuri femrash do tė paraqiten nė njė koncert nė Prishtinė, e tė cilave do t’ju prinė kėngėtarja amerikane Ciara, me datėn 28 dhjetorPromoteri Drin Zatriqi e ka konfirmuar lajmin, duke thėnė se kjo ėshtė hera e parė qė nė Prishtinė do tė kėndoj njė kėngėtare, pas shumė koncerteve tė reperėve qė kanė kėnduar nė Prishtinė, sidomos gjatė vitit 2011.

“Koncerti do tė mbahet me datėn 28 dhjetor dhe ėshtė koncerti i parė qė njė kėngėtare e njohur e huaja kėndon nė Prishtinė”, tha Zatriqi pėr Express.

Por, nuk ėshtė risi vetėm Ciara, pasi qė ka edhe risi tė tjera.

Njė ndėr to ėshtė se nė kėtė koncert tė gjithė kėngėtarėt e ftuar do tė jenė femra, pra do tė kėndojnė vetėm ēikat dhe askush tjetėr dhe do tė jetė njė koncert mė shumė pėr ēika.

Vendi ku do tė mbahet koncerti ende nuk ėshtė pėrcaktuar.

Ndryshe, Ciara pos qė ėshtė kėngėtare ajo ėshtė e njohur edhe si aktore dhe si modele.

Ajo u bė e njohur shumė e njohur me albumin “Goddies” i cili nė SHBA kishte arritur tė shitet nė pesė milion kopje, pėrderisa ishte nominuar pėr katėr ēmime “Grammy”.

Njė ndėr kėngėt dhe hitet e saj mė tė mėdha ėshtė bashkėpunimi i sa me Justin Timberlake “Love, Sex, and Magic”.

Promoteri Zatriqi ka thėnė se kjo ėshtė dhuratė pėr tė gjitha ēikat e Kosovės dhe po bėhet pak para festave tė Vitit tė Ri.
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi