Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Shko poshtė

Super Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 14, 2011 7:58 pm


Njė nga “pjesėt mė tė dėshiruara” nga burrat, pavarėsisht diskutimeve
tė shumta, ėshtė definitivisht gjoksi i femrės. Ka pasur shumė debate
si cila ėshtė femra me gjoksin mė tė bukur nė botė, debat ky qė shpesh
nuk tė ēon askund, duke pasur parasysh subjektivitetin e temės.
Disa njerėz preferojnė gjoksin e vogėl, tė tjrė “normal-in” dhe ata
qė preferojnė tė bollshmet. Megjithatė, ka disa element qė siguronjnė tė
dhėna tė vlefshme pėr atė qė konsiderohet tani si gjiret mė tė bukura
nė botė. Nė rrjetet e mėdha sociale, kur ėshtė fjala pėr gjinjtė, shpesh
njėrėzit flasim pėr njė person tė caktuar mė shumė sesa pėr tė tjera,
si ndodh me simpatiken Keyra Agustina pėr sa I pėrket tė pasmeve Sexy qė
ajo ka. Shumė mė tepėr e njohur ėshtė edhe Denise Milani, emri artisitk
i sė cilės ėshtė Denise Jacobi, modelja nga Republika Ēeke ka bėrė tė
cmėndet internetin. Matjet e saj janė 100-50-86, flokėt dhe sytė e saj
tė errėt I japin njė bukuri qė duken sikur pėrpiqen tė konkurrojnė me
cilėsit e saj tė tjera. Pėr mė tepėr lem tė flasin,presim komentet dhe
mendimet tuaja.


_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga D3M1 prej Wed Dec 14, 2011 8:02 pm

hi-hitler: hi-hitler:

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga GentleMan prej Wed Dec 14, 2011 8:09 pm

qfarte bre.. un ma para kisha than VITHET MA TE BUKURA SE GJOKSIN :D

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga AnG3L-E prej Thu Dec 15, 2011 10:02 am

hhahahahh po PALIDHJEEE moreeee spom pelqenn dislike
avatar
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/09/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 10:37 am

hauhauhauhaha Maggi mire e ke valla si me kon lop :P huahuhauhauhauha

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga Daffina prej Thu Dec 15, 2011 10:47 am

Emo si te Lopes hahhahhahahha

Edhe quna marre me qit kesi sene kukuku prish dyneja hhahhahah

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga edi-viti prej Thu Dec 15, 2011 5:59 pm

daffi shkruajti:Emo si te Lopes hahhahhahahha

Edhe quna marre me qit kesi sene kukuku prish dyneja hhahhahah


mir e ke dafyy pajtohem me ty...

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 26
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga Zyma prej Thu Dec 15, 2011 7:54 pm

NO COMENT

_________________
Ndonjėherė tė mungon aq shumė dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ėndrrat vetėm pėr ta pėrqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Gjoksi mė i bukur nė botė ėshtė i njė modeleje Ēeke.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi