Violetė Kukaj i kthehet muzikės

Shko poshtė

Super Violetė Kukaj i kthehet muzikės

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 8:35 amKa mė se dy vjet qė kėngėtarja e njohur Violetė Kukaj nuk ėshtė parė me ndonjė projekt tė ri muzikor. Arsyet e mungesės sė saj nė skenė, kanė qenė obligimet familjare qė kanė tė bėjnė me jetėn private tė saj tė cilat Violeta ėshtė dashur tė merret vetėm me to.
Ndonėse ajo nuk i ėshtė shmangur punės nė Ansamblin e Kėngėve dhe Valleve “Shota” ku vazhdon tė punoje tani e disa vjet.
Ajo ka vendosur qė nė fund tė kėtij viti tė rikthehet nė skenė me realizimin e disa projekteve tė reja muzikore. “Natyrisht qė pėrveē adhuruesve edhe unė e kam ndier mungesėn time nė skenė.
Kam qenė e angazhuar me disa punė tė mia jashtė kėngės tė cilat mė kanė marrė shumė kohė dhe kėshtu qė kam pauzuar rreth dy vjet nga kėnga. Tani kam vendosur t’i rikthehem skenės me lansimin e disa projekteve tė reja, tė cilat shpresoj qė t’i lansoj nė fund tė kėtij viti apo nė fillim tė vitit tė ardhshėm”, ka thėnė ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi