Greta Koi e lumtur n politik

Shko posht

Super Greta Koi e lumtur n politik

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 8:36 amNuk mjaftoi iljeta dhe Greta, po tani shum kngtar t tjer t kategoris s tyre duan t bhen pjes e PD. Kshtu t paktn sht shprehur Greta Koi n nj intervist pr GSH.
Ajo tha se kolegt e kan prgzuar dhe nj pjes e madhe i kan krkuar t bhen pjes e Forumit Rinor, krah saj. Koi tha se zgjodhi politikn pr shkak se i plqen t jet pjes e ndryshimit, transmeton Editorial.
Ndihem n nj familje t madhe dhe njkohsisht shum e lumtur, q duke dhn ide dhe duke realizuar projekte, kontribuoj n zhvillimin e vendit, tha Koi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi