Dafina ka frik t mos e humbas zrin

Shko posht

Super Dafina ka frik t mos e humbas zrin

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 8:37 amDafina Zeqiri thot se frika e saj m e madhe sht t mos e humbas zrin.
Frika ime m e madhe sht se mos humbas zrin, ka thn Duffy pr mediat shqiptare.

Prve friks, ajo ka folur edhe pr dshirat e saja t pa realizuara deri m tani. ndrra e parealizueshme sht nj kontrat jasht vendit, ka pohuar m tej kngtarja kosovare.

Dafina s shpejti pritet ta lansoj albumin e saj m t ri t titulluar Just me, si dhe klipin promovues t albumit, Supernova.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi