Kaltrina Selimi plqen t kndoj live

Shko posht

Super Kaltrina Selimi plqen t kndoj live

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 11:10 amKaltrina Selimi thot se asaj i plqen t kndoj live dhe jo vetm t lviz buzt me nj CD t lshuar n prapavij.
Gjat nj prononcimi pr Kosova Sot, kngtarja kosovare ka thn se i asaj plqejn sakrificat n jet dhe adhuron familjen e saj, pa t ciln nuk mundet.

Kaltrina ka zbuluar edhe disa gjra q nuk i plqejn asaj. Ajo thot se nuk plqen dhe as nuk merret me thashetheme, ndrsa urren njerzit e pasinqert.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi