Elvana josh fansat kosovarė me kėngėt e Nexhmie Pagarushės

Shko poshtė

Super Elvana josh fansat kosovarė me kėngėt e Nexhmie Pagarushės

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 15, 2011 11:24 amKėngėtarja seksi ka “kallur nė flakė” njė nga club-et mė tė mėdha nė Prishtinė, ku ka performuar sė bashku me Andy Gramm, i cili tashmė ka atributet e menaxherit tė koncerteve tė saj. Elvana Gjata jo vetėm qė nuk po njeh krizė, por pėrkundrazi, ajo ka intensifikuar pėrmasat e koncerteve tė saj, tė cilat janė pėrherė plot me fansa, siē ka ndodhur pak javė mė parė edhe nė Kanada, transmeton Standard.

Nė Prishtinė, ku Elvana ėshtė shumė e pėlqyer, ka rėnė nė sy se gjatė programit tė saj muzikor nė njė club dhe aty ajo ka pėrfshirė edhe kėngė tė njohura tė yllit kosovar tė muzikės, Nexhmije Pagarusha, duke bėrė qė fansat tė shpėrthejnė nė brohoritje e ovacione. Kėngė tė Nexhmies, nuk kishim dėgjuar mė parė nga Elvana, e cila ndoshta kėrkon tė heqė paralele mes vetes dhe kėngėtares div. Nė fakt, veē talentit, punės dhe pamjes sė jashtme, Elvana Gjata dhe menaxheri i saj, Flori Mumajesi, kurojnė me kujdes ēdo dalje publike dhe mendojnė me detaje ēdo performancė, nė mėnyrė qė tė mbajnė tė lidhur fort pas vetes sa mė shumė fansa, aq mė tepėr nė Kosovė, ku konkurrenca me kėngėtare tė njohura, rivale tė Elvanės - si Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Dafina Rexhepi etj. - ėshtė shumė e fortė .

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi