Noisy rrėfen historinė me vajzėn kosovare

Shko poshtė

Super Noisy rrėfen historinė me vajzėn kosovare

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 9:08 amKėto ditė njė intervistė e njė vajze tė panjohur ka lėkundur disi imazhin e reperit shqiptar! Edita Abazi quhet vajza qė pretendon se ka pasur marrėdhėnie intime me Noisyn, marrėdhėnie si pasojė e sė cilės ajo ka mbetur shtatzėnė!
Sidoqoftė, intervista e vajzės ka disa pika tė dobėta! Ajo ngulmon qė ka pasur njė lidhje, por edhe vetė pranon qė Noisy as nuk ia premtoi njė gjė tė tillė dhe as nuk e la tė kuptohet!
Gjatė deklaratės sė saj vajza tha se kjo lidhje ka ndodhur gjatė verės, por fetusi qė ajo abortoi ishte ngjizur para 8 javėsh! Pėrjashto rastin kur vajza konsideron verė tetorin!
20-vjeēarja qė pretendon tė jetė detyruar tė abortojė pėr shkak tė neglizhencės sė Noisyt rrėfen qė i ka tė gjitha dokumentet nė rast pėrballjesh ligjore! Noisy ėshtė baba i njė vajze tė vogėl nga njė lidhje e hershme e tij!
Kėngėtari ishte i ftuar nė emisionin ‘Pasdite nė Top Channel’, ku dha versionin e tij.
“Vajzėn e kam njohur me anė tė internetit, nė Facebook. Aty nisi gjithēka. Mė komplimentonte me anė tė mesazheve dhe njė ditė i shkrova qė ndodhesha nė Prishtinė dhe mė tha qė donte tė mė takonte. I thashė ku ndodhesha dhe pėr 10 minuta erdhi nė hotelin ku isha me shokėt. Tė nesėrmen ika nga Kosova dhe mes nesh nuk ndodhi asgjė”, tregon Noisy.
“Mė pas ajo po shkonte nė Suedi pėr njė set fotografik dhe kėrkoi tė mė takonte, sepse e dinte qė unė ndodhesha aty, por sėrish nuk u takuam. I jam shmangur disa herė sepse nuk mė pėlqeu mėnyra se si erdhi e mė takoi te dhoma e hotelit ku isha me shokėt. Mė iku interesi pėr atė femėr”, shtoi Noisy.
Ai pranoi se mes tij dhe vajzės ka pasur marrėdhėnie, por ėshtė i bindur se vajza nuk ka mbetur shtatzėnė: “Kam pasur marrėdhėnie, por nuk ka mundėsi tė ketė mbetur shtatzėnė. Ajo bėnte presion se do mė prishte karrierėn me kėtė histori, por unė kisha hallin e familjes sime sepse atė qė kam ndėrtuar nė muzikė nuk e shkatėrron dot. Ajo ėshtė thjesht njė vajzė e fiksuar pas njė djali”, pėrfundoi tregimin e tij Noisy.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Noisy rrėfen historinė me vajzėn kosovare

Mesazh nga GentleMan prej Fri Dec 16, 2011 10:37 am

phuu trullavic kap more perdor "gummi" mos u ba trullan se tmarin nqaf qikat :P

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi