Bieber i tregon Chelsea si luhet futboll (VIDEO)

Shko posht

Super Bieber i tregon Chelsea si luhet futboll (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 9:13 amPr Justin Bieber, t jet idhulli i adoleshentve nuk sht e mjaftueshme. Pas dueteve me Mariah Carey, Kanye West, Usher apo Puf Diddy, ai zbarkoi n Stamford Bridge pr ti treguar futbollistve t klubit anglez se si duhet t luajn.

N nj prej imazheve t takimit t 17-vjearit me yjet e futbollit botror, ai shfaqet duke i se si mbahet topi Fernando Torresit, Ashley Cole dhe Frank Lampardit.

I apasionuar pas futbollit, dhurata m e bukur pr Bieber ishte kur u fut n dhomat e zhveshjes s Chelsea dhe gjeti nj bluz me emrin e tij, prkrah asaj t Didier Drogbas.

Ndrsa pronari miliarderi i skuadrs londineze, duke shkmbyer batuta me kngtarin, i premtoi q do ta sjell n skuadr sapo t hapet merkatoja e janarit.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi