Zaimina Vasjari kyt n shtpi

Shko posht

Super Zaimina Vasjari kyt n shtpi

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 11:59 amShkon n shkoll e pasi del nga shkolla prfundon n shtpi. Kaq! Kjo sht jeta e tanishme e Zaimins. Dikur nj nga frekuentueset m t rregullta t jets s nats, Zaimina sht shndrruar n nj nga modelet m t mira t vajzave t mbara.
N fakt jo m kot, Zaimina sht nj nga studentet m t shklqyera t arkitekturs t nj fakulteti privat ku ajo studion. Kt gj e kan konfirmuar jo vetm notat e mira, por edhe pedagogt e saj.
Zaimina, duket se me kalimin e kohs, ka filluar t vlersoj prioritete t tjera n jet, si jan shkolla dhe studimi, ndrkoh q her pas here sjell hite n muzikn shqiptare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi