Vig Poppa: Nuk e kemi vjedhur “Party & Bullshit”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Vig Poppa: Nuk e kemi vjedhur “Party & Bullshit”

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 16, 2011 12:03 pmReperi i grupit Kaos, Vigan Bardhi, ka hedhur poshtė pretendimet se kėnga e lansuar nė bashkėpunim me Dafina Rexhepin, “Party & Bullshit” ėshtė projekt i vjedhur.
Edhe reperi i ndjerė amerikan, Biggie Smalls nė repertoarin e tij ka njė kėngė tė titulluar “Party & Bullshit” dhe shumė njerėz kanė vėnė nė pikėpyetje origjinalitetin e kėngės sė Kaos dhe Dafina Rexhepit “Party & Bullshit”, megjithėse Vigg Poppa ka garantuar fansat pėr autenticitetin e projektit.

“Kjo ėshtė pėr tė gjithė ata qė mendojnė se e kanė gjetur ku e kam vjedhur “Party & Bullshit”. Bravo, mė keni zėnė. Info pėr juve: Kėto gjėra bėhen nė muzikė. Po tė kishim pėrmendur kėngėn “California Love”, askush nuk do tė thoshte asgjė. Kėnga e Biggie Smalls ishte hit, por ju nuk e keni dėgjuar. Po tė kishim dashur tė vjedhim njė kėngė, nuk do ta kishim vjedhur njė hit...e kuptoni?”, u shpreh Vig Poppa nė njė prej statuseve tė tij nė Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi