Policia "prish" kocertin e Tuns

Shko posht

Super Policia "prish" kocertin e Tuns

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 18, 2011 8:40 amKoncerti i fundit i Tuns sht anulluar pr shkak t nj problem q ka ndodhur n lokalin ku do t kndonte artistja. Ajo vet ka qen e shqetsuar pr at q ka ndodhur nj nat m par duke publikuar n statusin e saj n Facebook edhe nj opinion t sajin n t cilin krkonte mbshtetjen e fansave, pr t evituar kto ngjarje t pakndshme.

Policia ka ardhur n mesnat dhe ka mbyllur lokalin, pasi kishte kaluar orari i lejuar nga auroritetet vendore, pr t evituar zhurmat. Andy Gramm ka shkruar n FaceBook se nata ka qen e papar, por gjithka sht ndrprer nga policia.

Ndrkaq Tuna ka paralajmruar se n datn 17 dhjetor do t promovoj kngn dhe videoklipin m t ri, nj bashkpunim me reperin e famshm shqiptar Noizy-n. Nga sa ajo ka njoftuar n faqen e saj n rrjetin social thuhet se titulli i kngs do t jet Bebi i vitit t ri.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi