Big Mama-Rovena Stefa, nga mike n armike

Shko posht

Super Big Mama-Rovena Stefa, nga mike n armike

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 18, 2011 8:41 amShume kush mund ti mbaj mend si dy armike, t tjer si dy mikesha t ngushta. N fakt, njher e nj koh Big Mama dhe Rovena Stefa kan qen mikesha vrtet t ngushta, aq t ngushta sa n kohn kur kngtarja shqiptare vendosi t zhvendos karriern n Kosov dhe Maqedoni, ishte pikrisht Big Mama e cila krahhapur e priti n shtpin e saj.

Ndrkoh q miqsia e tyre sa vinte e forcohej, po aq t hapura bheshin dy koleget n bisedat intime. Por, Big Mama me siguri u pendua q i besoi aq verbrisht ishmikeshs s saj kur i rrfeu ndjenjat e forta pr nj djalosh me t cilin kishte vite q njihej, por thjesht si miq. Me t msuar kt simpati t Big Mams, Rovena Stefa ka reaguar si nj armike e vrtet, duke i vn syrin mikut t Big Mams. E si ka ndodhur edhe her t tjera, Stefa ia arriti qllimit t lidhej pr pak koh me djalin q simpatizonte Big Mama e n t njjtn koh t humbte nj nga miket m t mira.

Q prej asaj kohe, t gjith e dim mir sesi kan vijuar ngjarjet. Rovena dhe Big Mama sot urrehen pr vdekje. far nuk dinim, zbulohet padashje nga disa mikesha t Big Mams t cilat rrfejn motivin e ksaj armiqsie q zgjat prej kohsh mes dy kngtareve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi