Dafina e Diellza argėtohen pėr tė harruar tė dashurit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Dafina e Diellza argėtohen pėr tė harruar tė dashurit

Mesazh nga Nora prej Sun Dec 18, 2011 8:43 amJanė ndarė nga tė dashurit, por nuk do tė thotė se duhet patjetėr tė vuajnė!

Dy bukuroshet e skenės kosovare, Diellza Kolgeci dhe Dafina Zeqiri janė bėrė bashkė nė njė party private tė organizuar nė njė restorant tė Prishtinės, ku ishin mbledhur edhe shumė fytyra publike, por prania e Dafinės dhe Diellzės kishte zgjuar kureshtjen mė tė madhe, pikėrisht se kėto dy bukuroshe tashmė janė “single ladies” dhe mund t’i peshkojė kush tė dojė, shkruan portali Editorial.

Tė veshura me shumė shije dhe me njė krehje elegante, Diellza e Dafina kanė festuar deri nė orėt e hershme tė mėngjesit, ndėrsa shoqėri u ka bėrė edhe menaxheri i ri i Dafinės, Damir Jahic (Cekic) si dhe moderatori Labinot Gashi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi