E qeshura, smundje ngjitse (Video)

Shko posht

Super E qeshura, smundje ngjitse (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 19, 2011 8:37 amShpesh her na ka ndodhur q t qeshemi kur dikush tjetr afr nesh qesh apo e dgjojm duke qeshur. Edhe kjo video dshmon se qeshja sht smundje ngjitse, por smundje q na bn t ndihemi mir dhe ndikon n shndet t mir. N fakt, shum studime anemban bots kan dshmuar se t qeshurit sht ilai m i mir pr t prballuar stresin dhe nervozat t cilave iu nnshtrohemi gjat tr dits n vend t puns, n rrug, e nganjher madje edhe n familje. Ja edhe nj video-incizim q na tregon se si qeshja bhet smundje ngjitse n trafikun urban.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: E qeshura, smundje ngjitse (Video)

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 19, 2011 8:38 am

:1hahahah:: :1hahahah::

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi