Ēiftet grinden 2.455 herė nė vit: 7 herė nė ditė!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Ēiftet grinden 2.455 herė nė vit: 7 herė nė ditė!

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 19, 2011 8:39 am
Keni pasur njė grindje epike, dhe prapė partneri yt sillet si pėrherė: sheh televizor, kėndon nė dush ... Si ka mundėsi tė jetė kaq indiferent? Mos vuan gjė nga njė humbje kujtese e menjėhershme?
Ka dy mundėsi: ose pėr atė nuk ka ndodhur asgjė e rėndė, ose ėshtė me tė vėrtetė i zemėruar dhe po tė pėrjashton, saktėson William Luly.

Si ta kuptosh? Shiko shenjat e tij. Tė shtrėngon lehtė nė mes kur tė kalon afėr dhe net pėr ditėn? Atėherė i ka kaluar. Po nėse ruan distancė, ndoshta po kalon njė fazė inati sepse mendon se fajin e ke ti. Mbajtja e njė pamjeje tė qetė mund tė jetė mėnyra e tij pasive-agresive pėr tė pėrballur krizat, paralajmėron psikologu.

Flamuj tė tjerė tė kuq: zhytet nė programet televizive pa folur fare, pėrgjigjet me po ose jo ose tregohet i ftohtė. Nė kėtė situatė, pėrpiqu tė flasėsh pėr grindjen tuaj rastėsisht, ndoshta kur jeni duke parė televizor, kėshtu mund ta zgjidhni ēėshtjen.

Nuk ka asgjė tė gabuar qė tė bėsh paqe nė krevat, pasi tė jeni sqaruar, por mos e pėrdorni seksin si njė ankerplast qė mbulon plagėn. "Ai mund tė synojė te erosi pėr tė krijuar njė sens iluziv intimiteti", shpjegon psikologu William Luly.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi