Obama nuk lejon vajzat t prdorin Facebook

Shko posht

Super Obama nuk lejon vajzat t prdorin Facebook

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 19, 2011 8:57 amPresidenti i Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Barack Obama, dhe bashkshortja e tij Michelle i kan ndaluar prdorimin e Facebook-ut dy vajzave t tyre Malia dhe Sasha. Prse duhet q shum persona t cilt nuk i njohim t marrin vesh gjrat tona? Nuk ka kuptim, ka theksuar presidenti n nj intervist pr revistn People. E kan pranuar kt vendim q kemi marr ne si prindr, por jan 13 dhe 10 vje. T shohim se far do t mendojn pas katr vitesh, tha duke qeshur Obama. Prsa i prket televizionit, presidenti i SHBA-s thekson se nuk ka gusto t njjta me vajzat e tij: Un plqej seriale t tjera nga vajzat dhe m plqen sporti. S bashku shohim vetm serialin Modern Family.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi