Korabi: Nuk jam fejuar

Shko posht

Super Korabi: Nuk jam fejuar

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 19, 2011 11:12 amKorab Shaqiri ka reaguar pr t mohuar spekulimet q doln s fundi npr mediat shqiptare se ai ishte fejuar.
Nuk jam fejuar dhe nuk e kam ndrmend t fejohem. Kto thashetheme jan me tendenc nga dikush. Larg sht fejesa e martesa pr mua, sepse kam shum pun para tyre.

Deri tash m kan fejuar e martuar disa her, por pa dijenin time. T gjitha kan qen thashetheme dhe aspak t vrteta, ka thn Korabi pr Kosova Sot.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi