Zanfina Ismajli zgjidhet femra me t pasmet m seksi

Shko posht

Super Zanfina Ismajli zgjidhet femra me t pasmet m seksi

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 19, 2011 11:53 amSrish Paparazzi Albania ka trhequr vmendjen e publikut shqiptar me nj sondazh tejet pikant. Nn thirrjen Votoni t pasmet m seksi faqja e Facebook-ut t Paparazzi Albania sht vizituar nga qindra shqiptar t cilt kan votuar edhe t pasmet m seksi t show biz-it shqiptar. Numri i konkurrentve n kt sondazh ka kaprcyer numrin dhjet.
Pjesa m e madhe e tyre jan kngtare t reja ose personazhe t tjera t njohura t show biz-it shqiptar si: Elvana Gjata, Adelina Ismajli, Afrdita Dreshaj, Dafina Zeqiri, Rezarta Shkurta, Samanta Karavella, Zajmina Vasjari, Anxhelina Hadrgjonaj e shum t tjera. Vendin e par t ktij sondazhi e mban Zanfina Ismajli, vendin e dyt e mban Elvana Gjata dhe e treta n kt sondazh ka rezultuar Adelina Ismajli.
Pas tyre ndr m t votuarat jan: Adelina Tahiri, Adelina Berisha, Nora Istrefi, Rozana Radi, etj. Kan uditur n kt sondazh emrat e bukurosheve si Zajmina Vasjari, Rezarta Shkurta dhe Dafina Zeqiri, t cilat kan rezultuar n vendet e fundit.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi