Ermal Fejzullahu i tejkaloi t gjith n 2011

Shko posht

Super Ermal Fejzullahu i tejkaloi t gjith n 2011

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 20, 2011 8:30 amNuk shpenzojn sa yjet botrore, por pr nivelin e zhvillimit t vendit i tejkalojn ato. Kngtart kosovar, sidomos ato femra shpenzojn shum pr look-un e tyre, garderobn dhe videospote t shtrenjta.
Sipas emisionit Prive, n mesin e kngtareve q kan shnuar vitin 2011 n kt drejtim sht Nora Istrefi e prcjell nga Elvana Gjata, Tuna etj.
Ndrsa pr shpenzimet tek mashkujt kngtar sht Ermal Fejzullahu. Ai nuk ka shpenzuar shum n garderob por n blerjen e nj shtpie tek fshati ndrkombtar q i ka kushtuar rreth 600 mij euro. Kto para t Ermalit dhe kolegve t tij fitohen shpejt. Sezonat nuk prfundojn asnjher.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi