Flori dhe Labi n duet

Shko posht

Super Flori dhe Labi n duet

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 20, 2011 8:34 amFlori Mumajesi sht duke u prgatitur pr bashkpunimin e radhs.
Kngtari nga Shqipria ksaj radhe vjen me nj bashkpunimin pak m ndryshe se q jemi msuar t shohim deri m tash - ai s shpejti do t sjell duetin me kngtarin kosovar t muziks popullore Labinot Tahiri-Labi.

Nuk ka shum detaje rreth ksaj knge pasi gjithka sht ln befasi pr publikun.

Flori s bashku me Elvana Gjatn dhe Dj Andy Gramm m 24, 25, dhe 26 dhjetor do t jen n New York pr koncertin e tyre t radhs.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi