Rihanna nga lodhja braktis skenėn

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Super Rihanna nga lodhja braktis skenėn

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 20, 2011 9:41 am
Rihanna ėshtė larguar nga skena pėrgjatė kalimit tė njė kėngė tek tjetra nė shfaqjen e saj nė Lisbonė nė Portugali.

Teksa po kėndonte “What’s my name” kėngėtarja ka bėrė njė xhest pėr tė lėnė tė kuptohej kundrejt fansave se asaj i pėrzihej.

Pas pak minutash ajo ėshtė rikthyer sėrish pėr tė vazhduar shfaqjen.

Njė situatė e tillė ėshtė konfirmuar nga vetė artisja nėpėrmjet profilit tė saj nė Twitter.

Megjithatė, nė rrjet dilema ėshtė hapur menjėherė: Rihanna thjesht ndihej keq apo ajo ėshtė shtatzėnė?

Nga ana e kėngėtares dhe e njerėzve tė afėrt tė saj nuk ka pasur asnjė deklaratė dhe me shumė mundėsi gjithēka ka ardhur dhe si pasojė e lodhjes sė Rihannės nė bazė tė shfaqjeve tė shumta qė ka organizuar ajo._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!

Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 25
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi